Nusës së Ermalit i dështoi grimi në dasmën e Elitës dhe Gjikos – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nusës së Ermalit i dështoi grimi në dasmën e Elitës dhe Gjikos

00:08 | 23 Shtator 2018

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E mbrëmë në dasmën e Elitës ajo u duk bukur, por në një foto ku shihet me Ledrin nuk po duket dhe aq bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!