Nusja e Albatritit e punëson kunatën, do të befasoheni çfarë pune bëjnë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Nusja e Albatritit e punëson kunatën, do të befasoheni çfarë pune bëjnë

22:02 | 07 Dhjetor 2017

Gruaja e Albatrit Muqiçit, Egzona, nuk është nga ato femra që presin çdo gjë nga bashkëshorti.

Ndonëse është martuar në një familje këngëtarësh të dëshmuar e mjaftë të angazhuar dhe në shtëpi i ka të gjitha, Egzona nuk rri, shkruan “Kosovarja”. Nusja e Albatrit Muçiqit edhe para se të fejohej e martohej e kishte profesionin e saj, që ka të bëjë me mbjelljen dhe rimodelimin e vetullave, një biznes që i ecë shumë mirë. Ajo, aktivitetin e saj e ushtron edhe në Prishtinë. Sapo ka ardh në Prishtinë, Egzona menjëherë e ka krijuar klientelen e saj, që tashmë është e gjerë. E, ajo nuk e ka lënë pa punë as kunatën, Albionen, shkruan “Kosovarja”.

Kunata e saj bukuroshe punën bashkë me Egzonen, ku njëra bënë vetulla e tjetra vendos qerpikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi