Nusja e Elvis Naçit përgatit iftarin për prindërit e burrit, kaq shumë i do vjehrrin ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nusja e Elvis Naçit përgatit iftarin për prindërit e burrit, kaq shumë i do vjehrrin ajo

22:59 | 21 Maj 2018

Kështu pritet iftari te familja e Elvis Naçit, nusja e tij kaq shumë ia respekton prindërit

Elvis Naçi është ndër ligjeruesit islam më me shumë shikueshmëri nga publiku shqiptar.

Ligjerata e tij kanë shumë shikime dhe shumë vëmendje nga besimtarët myslimanë, përcjell ORAvip.

E njohim si hoxhë, por publiku dëshiron edhe pamje nga familja e tij, të cilën Elvisi shpesh na e prezanton dhe e konsideron si gjënë më me vlerë në jetën e tij.

Në muajin e Ramazanit edhe Elvisi në kohën e iftarit gjendet pranë familjes së tij dhe një imazh i bukur rreth tavolinës kur presin iftarin, është publikuar së fundi.

Ajo që bie në sy është respekti që ka nusja e Elvisit ndaj prindërve të tij ku shihet se do t’ua servojë ushqimin me shumë respekt./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!