Nusja e Ermalit në fustan të kuq, merr tërë vëmendjen në dasmë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Nusja e Ermalit në fustan të kuq, merr tërë vëmendjen në dasmë

23:07 | 21 Shtator 2018

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj, shkruan ORAvip.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo ka publikuar një foto nga dasma ku po duket tejet bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!