Nusja e Granit Xhakës e ‘kall’ vallen me një fustan të princeshave, gjithë dasma sytë te ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Nusja e Granit Xhakës e ‘kall’ vallen me një fustan të princeshave, gjithë dasma sytë te ajo

18:20 | 30 Prill 2018

Nusja e Granit Xhakës mund të mos njihet nga mediet zvicerriane, por në Kosovë zgjon shumë kureshjte te publiku.

Pavarësisht se jeton në një shtet e kulturë tjetër, për nusen e Granitit veshjet tradicionale janë pjesë e garderobës së saj, përcjell ORAvip.

Ajo ka dëshirë të bëhet një nuse tërheqëse e kjo e tërheq edhe burrin e saj të famshëm.

Ajo ka publikuar një video ku shihet duke e ‘kall’ atmosferën dhe si nusja e Granitit ka marrë gjithë vëmendjen e të pranishmëve.

Ja si po duket në këtë fustan princeshash./ORAvip/

💜

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@__ll.gx__) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!