Nusja e Granitit shkon në fshat, befason të gjithë me reagimin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Nusja e Granitit shkon në fshat, befason të gjithë me reagimin e saj

16:47 | 17 Gusht 2018

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.

Po aq e njohur për publikun është edhe bashkëshortja e tij, Leonita, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet.

Mbrëmë Leonita ka qenë në një dasmë, nga ku kemi parë shumë postime, shkruan ORAinfo.

E ndërsa sot ajo ka shkuar në fshatin Lumbardh për t’u relaksuar.

Këtë ajo e ka publikuar në Instagram.

Duket se Leonitës i pëlqen fshati dhe pemët e fshatit, pasi ka publikuar edhe disa molla./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!