Nusja e Kemalit ‘tmerron’ me pamjen…Fytyra i është bërë plotë ‘shenja’… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nusja e Kemalit ‘tmerron’ me pamjen…Fytyra i është bërë plotë ‘shenja’…

13:26 | 13 Janar 2018

‘Kara Sevda’ është njëri ndër serialet turke më të dashura për publikun kosovar, shkruan ORAinfo.

Personazhi kryesor i këtij seriali është Kemali, i cili cilësohet si një mashkull shumë i pashëm.

Ai në serial është i dashuruar me Nihanen, ndërsa në jetën reale është i maruar me një aktore tjetër, poashtu një aktore shumë e bukur, e cila ҫdoherë mahnit me pamjen e saj.

Por në fotografinë e postuar sot, ajo ka befasuar me pamjen e saj, duke shfaqur fytyrën me ca shenja.

Shikojeni vet fotografinë më poshtë…/ORAinfo/

O halde 7 milyon sevginiz için gelsin.. ? Thank you for your 7 million love! ? ?: @aytekinyalcin_photography ? @rifatyuzuak

A post shared by Fahriye Evcen Özçivit (@evcenf) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Era Istrefi