Nusja e “Llukmanit” shtatzëne, zbulohet gjinia e fëmijës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e “Llukmanit” shtatzëne, zbulohet gjinia e fëmijës

10:00 | 12 Korrik 2018

Aktori i njohur shqiptar, Ernest Zymberi po bëhet baba për herë të parë.

Këteë lajm e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Kurse, gruaja e tij e bukur pritet që të lind një vajzë, ashtu sic e ka cekur në postim edhe Ernesti.

Ndryshe, ky i fundit famën e madhe e morri nga seriali “O Sa Mirë” ku u njoh me rolin e Llukmanit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!