Nusja e motra e Granitit iu lënë pa mend, zbukurohen me frizura nusesh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Nusja e motra e Granitit iu lënë pa mend, zbukurohen me frizura nusesh

22:31 | 12 Korrik 2018

Leonita e Granitit po shkrihet pas kunatës së saj.

Dy kunatat po na ofrojnë imazhet më të ëmbla nga familja Xhaka, përcjell ORAinfo.

Motra e vogël e Granitit u fejua, e kjo ngjarje nuk kaloi pa u komentuar në mediet kosovare.

Të zbukurua me frizurë nusesh, nusja e motra e Granitit mahnisin me pamjen./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!