Nusja e Shpëtimit ka dalur me shoqe, por ia huq keq me veshjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Nusja e Shpëtimit ka dalur me shoqe, por ia huq keq me veshjen

20:33 | 10 Gusht 2018

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe Arta, gruaja e tij e cila sot publikoi një foto në të cilën shihet se ka dalur me shoqet e saj.

Por, nuk po duket edhe aq mirë sa i përketë stilit të veshjes./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!