Nusja e Shpëtimit niset për dasmë, vesh fustanin më të bukur – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Nusja e Shpëtimit niset për dasmë, vesh fustanin më të bukur

00:01 | 20 Gusht 2018

Shpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me një fustan shumë të bukur dhe elegant./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!