Nusja e Shpëtimit sërish në dasmë, me fustanin plot xixa e merr tërë vëmendjen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Nusja e Shpëtimit sërish në dasmë, me fustanin plot xixa e merr tërë vëmendjen

23:23 | 12 Gusht 2018

hpëtim Desku tashmë është ndër moderatorët më të njohur, më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë.

Ai bëri për vete publikun së pari si aktor, e tani si moderator duke sjellur kështu emisione mjaftë të veçanta që gjithmon rezultojn me një shikueshmëri të lartë, shhkruan ORAinfo.

Shpëtimi për fansat e tij është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe Arta e cila sonte ka publikuar një foto nga një dasmë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!