Nusja e Taulant Xhakës niset për në dasmë, ju lë pa fjalë sa bukur është rregulluar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Nusja e Taulant Xhakës niset për në dasmë, ju lë pa fjalë sa bukur është rregulluar

11:57 | 18 Maj 2018

Taulant Xhaka është edhe një burrë me fat, përveç se një futbollist i suksesshëm.

Ai u fejua me Arbnorën dhe fejesa e tij ishte në qendër të vëmendjes mediative, përcjell ORAvip.

Nusja e Taulantit duket se është një pasionante e grimit dhe frizurave.

Ajo në fotografinë që ka postuar shihet të jetë bërë kaq e bukur me një grim e frizurë profesionale.

Një nuse kaq joshëse si kj e Taulantit./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!