‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

‘Nusja’ i del nga ‘duart’ Hamdisë, kaq joshëse shfaqet ajo sot!

17:23 | 17 Maj 2018

Fiona Gllavica është një aktore shumë e dashur për publikun kosovar.

Ajo u bë e njohur nga roli i saj si Pajtesa në serialin vendor ‘Ҫka ka shpija, shkruan ORAvip.

Lirisht mund të themi se me rolin dhe të folurit karakteristike, Pajtesa ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut, duke u pëlqyer tej mase.

Fiona në jetën e përditshme është një femër seksi dhe mund të radhitet në mesin e më të bukurave nga fytyrat televizive në vendin tonë.

Ne rrjetin social është shumë aktive ku dhe poston imazhe te shumta.

Megjithatë shquhet për llukun dhe pamjen unike e që padyshim merr shumë komente pozitive nga fansat që ka.

Në llogarinë ‘Instagram’ numëron mbi 32 mijë ndjekës./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!