Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ora e Blerim Destanit kushton sa dy banesa, çmim marrmendës

12:48 | 13 Mars 2018

Blerim Destani krijoi karrierën e tij në Gjermani dhe është një ndër aktorët që bëri krenar shqiptarët me sukseset e tij atje.

Blerimi përveç famës ai ka përfituar edhe një jetë të mirë financiare, përcjell ORAvip.

Ai shpesh edhe e ekspozon këtë jetë tek ndjekësit e tij të shumtë në rrjetet sociale.

Një orë e Blerim Destanit kushton sa dy banesa.

Plot 123,900 ka paguar për një orë dore, e që tregon për shijen e shtrenjtë që ka aktori shqiptar. /ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi