Ozil – Arsenal, vjen lajmi i papritur nga Londra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ozil – Arsenal, vjen lajmi i papritur nga Londra

17:30 | 16 Shtator 2018

Mesut Ozil ka folur pë të ardhmen e tij pasi kërkohet nga Manchester United.

Mesfushori gjerman, gjithashtu po krahasohet me legjendën e Arsenalit, Dennis Bergkamp, ku edhe për atë ka një përgjigje.

“Unë e kam stilin tim që kur isha fëmijë, por është ndjenjë e mirë kur të krahasojnë me një legjendë të madhe”, ka thënë Ozil, përcjell ORAinfo.

“Unë jam Mesut Ozil dhe nuk e ka përfunduar ende këtu”, ka shtuar mesfushori gjerman duke bërë me dije se ai e dëshiron qëndrimin në Emirates./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!