Pagoi tremijë euro për një laptop, do të befasoheni se çfarë i arriti në shtëpi (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pagoi tremijë euro për një laptop, do të befasoheni se çfarë i arriti në shtëpi (Foto)

20:47 | 14 Nëntor 2017

 

Aaron Gander nga Wolverhampton i West Midlandsit, kishte paguar tremijë euro për një laptop të ri që do ta përdorte për video-lojëra.

Por, 24-vjeçari ka mbetur i shqetësuar kur hapi kutinë dhe gjeti një shtupë për pastrim dhe jo kompjuterin që porositi, transmeton Telegrafi.

“Ishte pako shumë e lehtë dhe që në fillim,vërejta se diçka nuk është në rregull. Malli ka mundur të jetë ndryshuar nga postieri”, ka thënë Gander lidhur me rastin.

Postieri që i solli pakon

Përmes kamerave të sigurisë, po kërkohet të identifikohet punonjësi i postës që ia solli në shtëpi, pasi kompania që e dërgoi thotë se e ka nisur pajisjen teknologjike.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!