Pajtesa bëhet si ‘kukull’, kaq bukur është rregulluar sonte – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Pajtesa bëhet si ‘kukull’, kaq bukur është rregulluar sonte

00:02 | 25 Shtator 2018

Fiona Gllavica është emri i aktores së bukur të serialit ‘Çka ka shpija’.

‘Pajtesa’ ka fituar simpatinë e publikut kosovar me këtë rol dhe padyshim që ky do të jetë më i suksesshmi që i dha popullaritet aktores së re, përcjell ORAvip.

Fiona është shumë aktive në Instagram ku herë pas here i njofton fansat e saj me përditshmërinë e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!