Pajtesa ‘ndahet’ nga Hamdija, ja me kë po i kalon pushimet – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Pajtesa ‘ndahet’ nga Hamdija, ja me kë po i kalon pushimet

21:57 | 10 Maj 2018

Seriali “Çka ka shpija” është tashmë ndër serialet më të shikuara vendore.

Atë mund ta ndjekin çdo të hënë në televizionin publik të Kosovës.

Në këtë seria luajnë aktorët më të njohur të skenës sonë, si Naser Rafuna, Gresa Pallaska, Dardan Gashi, Irena Cahani, Fiona Gllavica e shumë të tjerë, shkruan ORAvip.

Pos serialit si punë që e bëjnë, ata siç duket gëzojnë raporte të mira edhe jashtë tij.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se kanë shkuar së bashku në pushime i gjithë stafi./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!