Pak ditë para se të bëhet nënë, Loredana merr një vendim të madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Pak ditë para se të bëhet nënë, Loredana merr një vendim të madh

23:33 | 11 Tetor 2018

Reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi priten të bëhen prindër së shpejti! Edhe përse është në pritje të ëmbël, Loredana nuk ka hequr dorë nga projektet muzikore, pas suksesit që mori me dy këngët e publikuara në gjuhën gjermane. Ama ka diçka, që këngëtarja ka hequr dorë dhe është duhani!

Burime për “Prive”, kanë treguar se këngëtarja ka qënë konsumuese e rregullt e duhanit dhe nuk e konsumon më si pasojë e shtatzënisë. Gjithashtu, këngëtarja tregohet shumë e kujdesshme edhe për ushqimet që konsumon.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!