Pak para lindjes, kështu kujdesen vjehrra e kunata për Xhensilën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Pak para lindjes, kështu kujdesen vjehrra e kunata për Xhensilën

16:35 | 30 Prill 2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezai gjithmonë ka treguar se ka një raport mjaft të mirë me familjen e bashkëshortiti të saj, Bes Kallakut.

Ajo ndan gjithmonë kohë me motrën e Besit dhe duket se pika e dobët është mbesa e vogël e aktorit.

Por këtë herë 4 femrat më të rëndësishme të Besit , megjithëse mungon dhe Ija për të bërë të plotë ‘paketën’, kanë dalë shëtitje.

Këngëtarja duket në formë mjaft të mirë dhe e veshur me shumë stil. Atlete të rehatshme dhe një fustan i gjerë enkas për femrat në pritje të ëmbël.

Këto pamje që ndanë në rrjetet sociale reflektojnë shumë dashuri.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!