Pamje qe do t’iu bëjnë me lotë: Nusja para dasmës shkon në spital për gjyshen – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Pamje qe do t’iu bëjnë me lotë: Nusja para dasmës shkon në spital për gjyshen

08:57 | 06 Tetor 2018

Kjo nuse e ka befasuar gjyshen e saj kur e ka vizituar në spital ditën e dasmës.

Siç mund të shihet në video, gjyshja është emocionuar jashtëzakonisht shumë kur e ka parë atë, përcjell lajmi.net.

Për shkak se ajo ishte e sëmurë, gjyshja nuk mund të ishte prezente ditën kur mbesa e saj po martohej, por nusja e befasoi atë, duke shkuar te ajo në spital.

Ajo i dhuron disa lule gjyshes dhe në fund e bëjnë një foto të gjithë sëbashku.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!