Pamje që nuk duhet humbur, kështu e kalon një ditë Cristiano Ronaldo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Pamje që nuk duhet humbur, kështu e kalon një ditë Cristiano Ronaldo

14:38 | 26 Shtator 2018

Një video e publikuar në Facebook nga SPROTbible, tregon se si e kalon një ditë të zakonshme ylli portugez Cristiano Ronaldo.

Dita e Cristiano Ronaldos fillon në ora 6:30 të mëngjesit, rutinë kjo që përfshin një mëngjes të shëndetshëm dhe ushtrime.

Videoja e publikuar në Facebook ka më shumë se 5 milionë shikime.

Shikojeni:

Day In The Lift Of CR7 🙌🙌🙌

A day in the life of Cristiano Ronaldo… 🙌🙌🙌

Публикувахте от SPORTbible в Понеделник, 20 август 2018 г.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!