PAN’i në ‘luftë’ për të bërë Qeverinë, Albin Kurti relaksohet në Jalë (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

PAN’i në ‘luftë’ për të bërë Qeverinë, Albin Kurti relaksohet në Jalë (FOTO)

11:01 | 13 Gusht 2017

Kandidati i Vetëvendosjes për kryeministër Albin Kurti është duke pritur nga bregdeti i Jalës dështimin e krijimit të qeverisë nga Ramush Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Albin Kurti në këto momente është duke pushuar në bregdetin e Jalës së bashku me Liburn Aliun dhe disa aktivistë të Vetëvendosjes.

Ndërkohë bashkëpartiaku i tij, Adem Mikillovci ka thirrur për nesër mbledhjen e seancës konstituive, ku nuk dihet nëse Kurti do t’i ndërpresë pushimet për të marrë pjesë në këtë mbledhje. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!