Panik në Shqipëri, zjarr masiv në rafinerinë e naftës – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Panik në Shqipëri, zjarr masiv në rafinerinë e naftës

20:31 | 13 Maj 2018

Një zjarr i madh ka përfshirë një rafineri nafte në qytetin e Elbasanit.

Tymi ka pushtuar gjithë qytetin, ndërsa njerëzit janë alarmuar në lidhje me zjarrin.

Tre makina të zjarrfikëses kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa është hasur në vështirësi.
Janë ende të paqarta shkaqet e zjarrit në këtë biznes.

Rafineria e naftës është një nga ndotësit më të mëdhenj të Elbasanit, ndërsa është vënë edhe nën hetim.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!