Paqueta lëshon bombën, këto janë fjalët e tij për Milanin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Paqueta lëshon bombën, këto janë fjalët e tij për Milanin

13:41 | 23 Tetor 2018

Lucas Paqueta është deklaruar për herë të parë si lojtar i Milanit.

Lucas Pauqeta ka thënë se nuk mund të zbuloj më shumë, por që është i lumtur për arritjen e marrëveshjes me Milani.

“Nuk mund të them më shumë rreth marrëveshjes kontraktuale, por që jam entuziast dhe shumë i lumtur”, ka thënë fillimisht mesfushori, përcjell “lajmi.net”.

“Para se të kaloj te Milani, dua që tifozëve të Flamengos tu dhurojë titullin”, ka thënë më tej Paqueta.

Kujtojmë se Lucas Paqueta kaloi nga Flamengo te Milani për shumën e 35 milionë eurove.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!