Paradite mot me diell, por shikoni çfarë do të ndodh në mbrëmje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Paradite mot me diell, por shikoni çfarë do të ndodh në mbrëmje

09:37 | 26 Prill 2018

Mbi vendin tonë sot do të jetë mot me diell dhe i ngrohtë, kurse në orët e mbrëmjes vende-vende me shira lokale.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 10 në 15 gradë, kurse më e larta e ditës nga 26 në 30 gradë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!