Pas deklaratës së Isa Mustafës shpërthen Shpend Ahmeti: Mos… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Pas deklaratës së Isa Mustafës shpërthen Shpend Ahmeti: Mos…

22:49 | 12 Tetor 2017

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i është kundërpërgjigjur kryetarit të LDK-së, Isa Mustafës, pasi ky i fundit e kritikoi në një status në “Facebook”.

“Isa Mustafa ne 2013 ka pas thënë që i fiton zgjedhjet me duar në xhepa. Sonte po thotë se ai do të ma ofroj punën e zëdhënësit në komunë.

Arroganca e këtij njeriu s’ka kufi, por qytetari ja tregoj vendin në krejt zgjedhjet prej vitit 2013. E do të ja tregoj vendin edhe me 22 tetor edhe pse tash më nuk e ka guximin as me dal në zgjedhje. E ka guximin vec me u mshef prapa tjerëve me postime koti”, ka shkruar Ahmeti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!