Pas iphone X, Apple ka një befasi edhe më të madhe – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pas iphone X, Apple ka një befasi edhe më të madhe

17:49 | 15 Tetor 2017

Sipas thashethemeve të mediave të Koresë së Jugut, Apple synon të bashkëpunojë me LG në zhvillimin e një telefoni me ekrane fleksibël, raporton Cnet.

Aktualisht nuk ka informacione shtesë rreth iPhone me ekran fleksibel, me përjashtim të faktit se Apple nuk pretendon ta paraqesë atë para vitit 2020.

Nëse këto thashetheme janë të vërteta, kjo do të jetë me të vërtetë ndryshimi më i madh në telefonat e Apple deri më tani.

Por, kjo ndoshta nuk do të jetë ndonjë risi sepse Apple nuk është kompania e parë që futë këtë lloj smartphone fleksibël.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!