Pas lindjes, Adelinës i është shtuar oreksi, nuk do ta besoni çfarë po ha – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Pas lindjes, Adelinës i është shtuar oreksi, nuk do ta besoni çfarë po ha

22:04 | 23 Tetor 2018

Adelina Tahiri, këngëtarja shqiptare nga Maqedonia u bë nënë për herë të parë para disa muajve.

Ajo tashmë ka një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Jon, shkruan ORAinfo.

Adelina është bërë një nënë shumë e përkushtuar.

E para kësaj ajo ishte shumë aktive në tregun muzikor, madje edhe në emisione të ndryshme.

Tash, ajo ka filluar të kujdeset edhe për veten.

Adelina ka postuar para pak çastesh pamje nga darka e saj, ku ka shihet të ketë mbushur tavolinën.

Kjo dëshmon se Adelinës i është rritur oreksi për bukë pas lindjes. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!