Pas martesës, edhe Rona po bëhet nënë? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Pas martesës, edhe Rona po bëhet nënë?

23:34 | 24 Shtator 2018

Rona Nishliu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo është bërë e njohur fal vokalit të saj të jashtëzakonshëm, shkruan ORAvip.

Kur flitet për Ronën është e pamundur të mos kujtohet suksesi i saj në “Eurovision” me këngën “Suus”.

Përtej jetës profesionale, ka diҫka të re nga jeta persona e Ronës.

Ajo ditë më parë është martuar, nga ku ka publikuar foto të shumta.

E në një nga fotot e saj nga pushimet, barku i Ronës duket paksa i fryrë.

A thua edhe Rona po bëhet nënë?/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!