Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi në ‘krahët’ e një femre tejet seksi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi në ‘krahët’ e një femre tejet seksi

23:21 | 22 Tetor 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur dhe më i përfolur i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, fejesë e cila nuk zgjati shumë e tashmë ata janë ndarë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot Seldi ka publikuar një foto në të cilën shihet me një femër mjaftë atraktive./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!