Pas shikimeve të zjarrta, darkojnë Ivanka Trump dhe Justin Trudeau – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Pas shikimeve të zjarrta, darkojnë Ivanka Trump dhe Justin Trudeau

20:19 | 12 Tetor 2017

Në fillim të këtij viti Ivanka Trump dhe Justin Trudeau u bën lajm i mediava botërore për një takim zyrtar të përbashkët që kishin.

Duke qenë se kryeministri kanadez cilësohet si “një model i zakonshëm dhe politikan i jashtëzakonshëm”, e bija e Presidentit të SHBA-ve, Ivanka Trump, atë kohë nuk i ndante sytë nga ai, transmeton Klan Kosova.

Por, pas gjithë kësaj këtë herë kur dhe Kryeministri kanadez Justin Trudeau gjendet në SHBA bashkë me bashkëshorten e tij Sophie, ka ndodhur dhe një ritakim tjetër mes tyre dhe Ivanka Trump.

Ivanka Trump madje u pa të ketë darkuar bashkë me Kryeministrin kanadez, Justin Trudeau dhe zonjën e tij, transmeton Klan Kosova.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!