Pas shumë angazhimeve, Gresa ka vendosur të relaksohet…Ja ku po i kalon pushimet…(FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pas shumë angazhimeve, Gresa ka vendosur të relaksohet…Ja ku po i kalon pushimet…(FOTO)

23:22 | 13 Shtator 2017

Gresa Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore shqiptare, Shkurte Fejzës, po edhe vet është një këngëtare mjaftë e njohur dhe e suksesshme, transmeton ORAinfo.

Ajo pos si këngëtare, është edhe një femër shumë e bukur dhe atraktive, e këtë e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Kishte një verë mjaftë të ngarkuar me ahengje e angazhime të ndryshme, ndërsa tani siҫ duket ka vendosur që të relaksohet paksa.

Këtë e ka treguar vet ajo, përmes disa fotografive të postuara në Instagram, ku duket mjaftë e relaksuar…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili