Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Pas vdekjes së Ergit, motra e tij, Barbana shfaqet për herë të parë në publik

21:02 | 11 Janar 2017

Por ka qenë mikja dhe kolegia Anjeza Branka. Ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqen së bashku.

Në këto ditë të vështira miqtë e afërt janë duke i qëndruar pranë familjes Dini, pas ndarjes nga jeta të Ergit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Leonora Jakupi