Pasi e kritikuan për zhveshje! Reagon ashpër Shpat Kasapi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Pasi e kritikuan për zhveshje! Reagon ashpër Shpat Kasapi

19:07 | 07 Dhjetor 2017

Një nga këngëtarët më të komentuar është edhe ai nga Maqedonia, Shpat Kasapi.

Kjo për faktin se ai i dha fund fejesës së tij disavjeçare me modelën Afërdita Dreshajn, por edhe për lidhjen e tij të re, të cilën e deklaroi së fundmi ai, shkruan Indeksonline. Shpati momentalisht i ka dhënë disa ditë pushime vetës dhe po pushon në Jamaica, nga edhe po poston imazhe të ndryshme.Derisa ditë më parë ai postoi një fotografi, ku shfaqej vetëm me rroba banjo për meshkuj. Ndërsa komentet dhe shkrimet për të nuk patën të ndalur.

E siç duket këto reagime kanë shtyrë Shpatin që ta heq këtë foto nga llogaria e tij.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!