Pasi një zënke në Facebook, rrihen tre persona – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Pasi një zënke në Facebook, rrihen tre persona

11:11 | 10 Janar 2018

Policia e Kosovës në Klinë ka arrestuar tre persona të dyshuar pasi që të njëjtit pas një zënke në Facebook, më pas janë rrahur mes veti.

Si pasojë e rrahjes, lëndime trupore kanë pësuar tre të dyshuarit të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit lirohen në procedurë të rregullt.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!