Pasi u dobësua, shikoni çfarë e keqe i ndodhi fytyrë së Big Mames – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Pasi u dobësua, shikoni çfarë e keqe i ndodhi fytyrë së Big Mames

19:01 | 16 Prill 2018

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mire, shkruan ORAvip.

Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë.

Bigi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi, fytyra e së cilës nuk po duket në gjendje aspak të mirë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari