Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Pasi u nda nga Majku, çka i thanë familja Majlindës kur e solli në jetë Roanin?

17:26 | 12 Korrik 2018

Majlinda Zeka me t’u bërë nënë u përball me një sfidë për ta rritur e vetme djalin e saj, pasi u nda nga reperi Majk.

Ajo në postimet e saj në Instagram shihet se tërë kohën e saj ia kushton Roanit, përcjell ORAinfo.

Majlinda në Instagram u pyet se si ka vepruar familja e saj kur e ka lindur e vetme Roanin dhe ajo dha përgjigjën se e ka pasur mbështetjen më të madhe nga ata./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!