Patrisi vishet me komplete e bëhet si ‘zotëri’, Tuna do të dashurohet edhe njëherë në të – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Patrisi vishet me komplete e bëhet si ‘zotëri’, Tuna do të dashurohet edhe njëherë në të

20:17 | 20 Shtator 2018

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Mjaftë aktiv është edhe Patrisi i cili sot ka publikuar një foto në të cilën shihet me komplete.

Ai po duket tejet bukur me këto rroba./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!