Pejani e bën për spital nënën e tij! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Pejani e bën për spital nënën e tij!

10:09 | 04 Dhjetor 2017

Policia e Kosovës ka bërë arrestimin e një të dyshuari, i moshës së mitur pasi që I njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nën e tij

Nuk raportohet për të lënduar. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raportin e policisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!