Pejani e bëri gruan për spital – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
11 °C

Pejani e bëri gruan për spital

10:41 | 17 Korrik 2018

Të hënën në Pejë është arrestuar një i dyshuar pasi që e kishte sulmuar fizikisht gruan e tij.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!