Pejë: Përfshihet një veturë nga zjarri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Pejë: Përfshihet një veturë nga zjarri

17:32 | 05 Gusht 2018

Një veturë e tipit Golf IV është përfshirë nga zjarri në autostradën Pejë-Prishtinë.

Si pasojë e kësaj ka pasur edhe bllokim të kalueshmërisë si dhe në vendin e ngjarjes tashmë ka arritur edhe ekipi i zjarrfikësve.

Nuk dihet për persona të lënduar teksa në vendin e ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!