Penallti për Manchester Unitedin, Pogba s’është ‘normal’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Penallti për Manchester Unitedin, Pogba s’është ‘normal’

21:07 | 10 Gusht 2018

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Leicesterit në ndeshjen hapëse të sezonit të ri në Premier Liga (2018/19)

Golin e ka realizuar Pogba në minutën e 2’ nga penalltia.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!