Penallti te ndeshja Juve- Tottenham..! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Penallti te ndeshja Juve- Tottenham..!

21:36 | 13 Shkurt 2018

Higuain nuk ma mundur ta shënojë golin e tretë në ndeshjen ndaj Tottenhamit, pasi që ka dështuar nga pika e bardhë në minutat shtesë të pjesës së parë përcjell ORAinfo.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!