Penallti te ndeshja Real-PSG – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Penallti te ndeshja Real-PSG

21:35 | 14 Shkurt 2018

Reali  ka arritur që barazojë rezultatin në  1-1 ndaj PSG,me golin e shënuar nga Ronaldo në minutën  e 45′ përcjell ORAinfo.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!