Pepe pranon të transferohet në Kinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Pepe pranon të transferohet në Kinë

17:00 | 26 Janar 2017

Mbrojtësi portugez që nuk është më në planet e Real Madridit, do të transferohet tek skuadra kineze për 15 milionë funte, transmeton ORAinfo nga AS.

33 vjeçarit i skadon kontrata me gjigantin spanjoll në fund të sezonit edhe pse dëshira e tij ishte që të qëndronte edhe për një sezon në Bernabeu, këtë dëshirë nuk po ia plotëson Florentino Perez.

Andaj, Pepe do të kompletoj kalimin e tij në Kinë shumë shpejtë, u pritet që të fitoj 17 milionë euro në sezon tek Hebei Fortune./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!