Për herë të parë nusja e Besnikut e shfaq barkun…Shikoni sa shumë është fryrë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Për herë të parë nusja e Besnikut e shfaq barkun…Shikoni sa shumë është fryrë…

19:47 | 13 Janar 2018

Besnik Qaka është ndër këngëtaret me të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Ai shquhet për këngët e tij të suksesshme si dhe për vokalin e veҫantë.

U martuar pak kohë më parë me bukuroshen nga Peja, Lolita të cilën bën një dasmë të madhe dhe tashmë do të bëhen edhe prindër.

E tashmë ata kanë vendosur që të bëjnë një pushim për vete, e këtë e ka treguar ajo përmes një postimi të një fotografie në Instagram.

E në fotografinë e publikuar ajo me këtë rast ka treguar edhe barkun e saj shtatzënë.

Ja sa është fryrë…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!