Për një vit, Qeveria shpenzon 2.9 milionë euro në dreka zyrtare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Për një vit, Qeveria shpenzon 2.9 milionë euro në dreka zyrtare

20:01 | 21 Tetor 2018

Sipas raportit vjetor financiar të Ministrisë së Financave, gjatë vitit 2017 nga buxheti i Kosovës janë shpenzuar gjthsej 2.9 milionë euro për dreka zyrtare brenda dhe jashtë vendit, shkruan ORAinfo.

Krahasuar me vitin e kaluar shpenzimet e tilla janë rritur për 3% apo 79 mijë euro. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!