Përdhunohet një 13-vjeçare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Përdhunohet një 13-vjeçare

20:04 | 13 Shtator 2017

Ka përfunduar sot në prangat e policisë një 24-vjeçar i cili ishte dënuar nga Gjykata e Elbasanit për përdhunimin e një 13-vjeçareje.

Bëhet fjalë për shtetasin Spanjoll Buzhani, i cili u arrestua sot nga Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan.

Ndalimi i tij, u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan, me vendim penal më datë 08 Korrik të vitit të shkuar, e ka dënuar me 4 vjet e 8 muaj burg për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur” parashikuar nga neni 100/1 i Kodit Penal, pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13 vjeçare./shekulli

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!